fbpx

Dla spragnionych njusów z tego świata

Proszę czekać na wiadomość

Dziękujemy za rejestrację!

Kim jestem?

Halo, tu Ola, nadaję z planety Ziemia!

 

Byłam prawniczką, doradcą kredytowym, pracownikiem branży PR (z zamiłowania nadal jestem), korpotrybikiem, człowiekiem-etatowcem, pracującym zdecydowanie „wiencyj” niźli 40 godzin tygodniowo. Byłam też bezdzietną singielką. Melduję posłusznie, że obecnie jestem: matką, żoną i kochanką (męża mojego!), dzieckiem drogim oraz ukochaną wnusią (pomimo trzydziestki na karku), a to wszystko zamknięte w puszce zwanej KOBIETĄ.

Pisanie tkwiło we mnie od zawsze, iskrę podsycały rzesze dobrych dusz, napotkanych na mej krętej życiowej drodze (pozdrawiam Panią polonistkę podstawówkową Krystynę B. – pierwsza zasugerowała lekkość pióra, którego pewnie wówczas nie poczułam z uwagi na inne ciężary noszone w szkolnym plecaku). Dopiero jednak przystanek macierzyństwo ostatecznie przekonał mnie, że pracować chcę pisząc, a nie (po)prawnie radząc!

Jestem tutaj po to, żeby przypomnieć Ci i ubrać w nowe szaty stare prawdy życiowe:

 

1. Life goes on czyli w wolnym tłumaczeniu czy Cię chłopak (dziewczyna) rzuci, czy szef wyrzuci – niech Cię to nie smuci.

2. Każdy kij ma dwa końce, więc zanim wylejesz wiadro pomyj, nie zostawiając suchej nitki, lub nim wyniesiesz kogoś na piedestał, spróbuj kij obrócić i zobaczyć, co też skrywa na drugim krańcu.

3. Pomiędzy czarnym i białym końcem wspomnianego kija jest cała gama kolorów pośrednich – można więc wybrać, który tylko Ci się podoba, nawet jeśli tkwisz w przekonaniu, że jesteś bliżej czarnej d*py niż świetlistego, białego tunelu zwanego radosnym życiem 😉 .

Skąd przekonanie, że mam na ten temat jakiekolwiek pojęcie?

 

No cóż, w końcu jestem Polką, a przecież my Polacy znamy się na WSZYSTKIM! Przeszłam przez niejedną firmę i niejeden zawód (miłosny również), ze wszystkiego wynoszę nowe doświadczenia i nimi chcę się z Tobą podzielić. Nie będę Twoim coachem, nie będę Twoim krytykiem, ale jeśli World in half ułatwi Ci podjęcie jakiejkolwiek decyzji, pomoże w wyborze, otworzy kolejne okno na świat lub pozwoli inaczej przez to już otwarte spojrzeć – będę bardziej niż zachwycona!